Angol nyelvi verseny 11-12. osztályosoknak

A Miskolci Egyetem Angol Nyelv- és Irodalomtudományi Tanszéke angol nyelvi versenyt hirdet 11. és 12. osztályos középiskolások számára.

A verseny első fordulója egy írásbeli megmérettetés, amely során a versenyzők kipróbálhatják, hogy ha aznap lenne az emelt szintű angol nyelvi érettségi vizsgájuk, hogyan teljesítenének. A második fordulón az írásbeli teszten legjobb  eredményt elérő versenyzők újra összemérhetik tudásukat és ügyességüket egy kreatív, angol nyelvű előadás megtartásával .

Az első három helyezett értékes jutalomban részesül!

Az  írásbeli forduló időpontja:

2015. november 12. (csütörtök) 10.00 óra

Helyszíne: Miskolci Egyetem C/2 épület 34. előadó

A szóbeli forduló időpontja:

2015. december 11. (péntek) 14.00 óra

A helyszínről és a választható előadástémákról később küldünk tájékoztatást.

Kérjük a kollégákat, hogy a jelentkezők névsorát az intézmény és a felkészítő tanár nevével külön word dokumentumban csatolva az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre küldjék november 8-ig.